O MNIE

Witaj w Krainie Tysiąca Smaków!

Powinnam tutaj napisać, że "blog powstał z pasji do gotowania", ale to nie byłaby prawda, bo pasja prowadzi mnie do kuchni, gdzie gotuję, a przy tym świetnie się bawię. Na blogu mogę się tym dzielić z Wami :) 

Napisałabym, że chciałam uporządkować swoje przepisy, ale zaraz pojawią się głosy, że "trzeba było w segregatorze albo w pliku porządkować". Jeśli mnie pamięć nie myli (a mam dobrą, ale krótką) to był to jednak jeden z powodów. I tak to się zaczęło :) A ponieważ lubię wszystko, co internetowe, interaktywne i inspirujące to taka forma "kulinarnego notatnika" barrrdzo mnie wciągnęła. Na warsztatach, konferencjach, konkursach i innych kulinarnych spotkaniach poznaję wiele wspaniałych osób i próbuję rzeczy, których wcześniej w życiu bym nie zjadła! 


Treści oraz zdjęcia na moim blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i publikowanie bez mojej zgody! Jeśli chcesz je wykorzystać napisz i zapytaj :) 

Polecam też funpage na Facebooku: >> kliknij tutaj, aby go zobaczyć << - a jeśli upichcisz coś dobrego możesz pochwalić się tam zdjęciem :)

A to kilka moich najprzyjemniejszych wspomnień "kulinarnych"...

- 1 marca 2014 roku odbył się II półfinał drugiej edycji konkursu BlogerChef, do którego nie tylko udało mi się zakwalifikować, ale również zająć drugie miejsce! Bardzo się cieszę, że jury (składające się z trzech szefów kuchni: Mirka Drewniaka, Marka Mocnego i Pawła Pyry) doceniło moje potrawy - usłyszeć "deser jest naprawdę bardzo dobry - spróbuj sama" z ust takiego jury? Bezcenne. Nie zapłacisz żadną kartą :) 


Zdjęcie pochodzi od Organizatorów konkursu BlogerChef.


- Moje przepisy znalazły się w książce "BlogerChef. W sieci przepisów", która stanowi zwieńczenie pierwszej edycji konkursu BlogerChef. Miałam przyjemność uczestniczyć w V półfinale konkursu :)- Uczestniczyłam w warsztatach fotograficznych Akademii Smaku Siemens, które poprowadził pan Leszek Szurkowski. Wspominam je szczególnie miło zarówno ze względu na przesympatyczną atmosferę, jak i ogromną ilość wiedzy, którą zdobyłam :)


- Wraz z siostrą i siostrzenicami miałyśmy przyjemność gotować dla publiczności na rynku łódzkiej Manufaktury w ramach X Festiwalu Dobrego Smaku! Było to dla mnie ogromne przeżycie, ponieważ pierwszy raz gotowałam przed tak liczną grupą osób, w dodatku ciągle coś mówiąc do mikrofonu :) Nie wiem czy moje gadanie miało "ręce i nogi", ale gotowanie chyba wyszło nam nieźle ;)- Warsztaty kulinarne, w których miałam okazję brać udział - wszystkie wspominam bardzo miło. Najważniejsze merytorycznie były dla mnie warsztaty "czekoladowe" z Piotrem Chylareckim i kuchni polskiej z Adamem Chrząstowskim. Na szczególną uwagę zasługują jednak warsztaty z Robertem Sową i portalem "Polska Gotuje" i to wcale nie dlatego, że kręciliśmy krótki programik do "Pytania na Śniadanie" w TVP2. Te warsztaty są dla mnie ważne, ponieważ były pierwsze i to od nich wszystko się zaczęło :) Poznałam Biedronkę (Biedronka w Kuchni), a później kolejnych blogerów z całej Polski i wpadłam jak śliwka w kompot i już nie chcę z tego kompotu wychodzić! :) 1 komentarz:

Wypróbowałeś przepis? Zostaw komentarz, daj znać mi i innym Czytelnikom, co sądzisz :) Dziękuję!