piątek, 23 listopada 2012

KONKURS BABECZKOWY w Krainie Tysiąca Smaków!
Uwielbiam konkursy za to, że szansa na wygraną jest dużo większa niż w lotto:) A jeszcze przyjemniejsze jest chyba rozdawanie nagród, chociaż wybór zwycięzcy zawsze jest trudny!

Dziś zapraszam Was do udziału w konkursie "babeczkowym". Nagrodami są widoczne na zdjęciu: blaszka do wypieku muffinek oraz zestaw akcesoriów kuchennych. Wyłącznym sponsorem nagród jestem ja :) (Właściwie to chyba wyłączną sponsorką!:P) Muffinka na zdjęciu nie wchodzi w skład nagród ;)

A teraz konkursowe zadanie:)

1. Polub Krainę Tysiąca Smaków na Facebooku [klik].

2. Udostępnij (koniecznie PUBLICZNIE) zdjęcie informujące o konkursie [klik] na swojej tablicy na Facebooku.

3. Pod zdjęciem informującym o konkursie na Facebooku (lub pod tym postem, ale napisz wtedy swój nick z Facebooka, żebym mogła sprawdzić czy spełniłeś/łaś pozostałe dwa warunki konkursu) odpowiedz na pytanie: "Dlaczego nagroda ma trafić właśnie do Ciebie?".

Kochani, liczą się POMYSŁY, które mnie zaintrygują - jeśli masz ochotę dołączyć do pomysłu zdjęcie lub inne materiały możesz również przysłać je na adres e-mail - 1000smakow@gmail.com. Możecie zatańczyć, zaśpiewać, napisać, narysować - byle było zgodne z prawem i moralnością (gdyż blog dostępny jest również dla osób niepełnoletnich). Jedna osoba może przysłać tylko jedną odpowiedź. 

Przesyłając swoje odpowiedzi oraz materiały oświadczacie, że jesteście ich autorami i zgadzacie się ich publikację na moim blogu i funpage'u na Facebooku.

Konkurs trwa od 23.11 do 10.12 do północy. Spośród przysłanych przez Was propozycji jury (w którym zasiądę ja i moja przyjaciółka, która pomoże mi przy kawie podjąć decyzję) wybierze jedną, której autor otrzyma wyżej wymienione nagrody.

Zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej 15.12.2012. Na jego adres czekam do 21.12.2012 (proszę o przesłanie go za pośrednictwem wiadomości na Facebooku koniecznie z konta, z którego polubiliście profil i udostępniliście zdjęcie, żebym wiedziała, że nikt się nie próbuje podszyć pod zwycięzcę:) )

Regulamin konkursu:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest odpowiedź na pytanie "Dlaczego nagroda ma trafić właśnie do Ciebie?" pod zdjęciem informującym o konkursie na funpage'u Krainy Tysiaca Smakow na Facebooku lub pod tym postem na blogu pod warunkiem załączenia informacji umożliwiającej zweryfikowanie czy pkt 2 i 3 niniejszego Regulaminu zostały spełnione.
2. Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest polubienie funpage'u Krainy Tysiąca Smaków na Facebooku.
3. Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest publiczne udostępnienie na swojej tablicy na Facebooku zdjęcia z informacją o konkursie znajdującego się na funpage'u Krainy Tysiąca Smaków.
4. Konkurs trwa od 23.11.2012 do 10.12.2012 do północy.
5. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną propozycję konkursową.
6. Wybrany zostanie jeden Zwycięzca.
7. Wyniki konkursu zaprezentowane zostaną na blogu i na Facebooku. Wysyłając zgłoszenie na konkurs uczestnicy oświadczają, że są autorami pomysłów, przepisów, zdjęć lub innych załączonych materiałów i wyrażają zgodę na ich publikację na blogu kraina-tysiaca-smakow.blogspot.com i na funpage'u bloga na Facebooku. 
8. Do dnia 21.12.2012 będę czekać na podanie przez Zwycięzcę adresu do wysyłki nagród, po tym czasie nagroda przepada i wybrany zostanie inny zwycięzca - adres należy wysłać za pośrednictwem wiadomości na Facebooku z konta, z którego udzieliło się odpowiedzi, żebym wiedziała, że nikt nie próbuje się pod zwycięzcę podszyć;). Adresy Zwycięzców nie będą przeze mnie w żaden sposób przechowywane i wykorzystywane, posłużą wyłącznie w celu wysyłki nagród. 
9. Uczestnik nadsyłając zdjęcie, przepis lub materiały w innej formie oświadcza jednocześnie, że jest on ich autorem. Jedynie materiały autorstwa Uczestnika będą brane pod uwagę.
10. Konkurs sponsorowany jest przeze mnie, a nagrody wyślę za pośrednictwem Poczty Polskiej wyłącznie na adres na terenie Polski. Nagroda zostanie wysłana najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przeze mnie adresu zwycięzcy, nie odpowiadam za opóźnienia przesyłki związane z okresem świątecznym. 
10. Nagrodami w konkursie są blaszka do pieczenia muffinek oraz zestaw dwóch akcesoriów kuchennych - nie ma możliwości wymiany nagród na gotówkę.
11. Wysłanie propozycji na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

7 komentarzy:

 1. Muffinka na zdjęciu nie wchodzi w skład nagród ;)

  ... a szkoda :-P
  Myślę już nad kreatywną odpowiedzią ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. informacja udostępniona - jako Made in Bieszczady - na moim profilu:) stosowny komentarz także jest:) bardzo fajny konkurs! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. mmm fajniusio :)

  a tymczasem zapraszam po odbior nominacji :) http://waniliowysmoczek.blogspot.com/2012/11/trafio-mnie-moje-40-i-4czas-na-spowiedz.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj:)
  ja tez dolaczam do oserwatorow bloga bo kulinaria i mnie pochlonely oststnio.:)
  Tylko co tu wymyslic kreatywnego, co by rozbawilo nieznajoma:D pomysle bo taki maziak do ciastek bardzo by sie przydal:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bierzemy udział :-)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń

Wypróbowałeś przepis? Zostaw komentarz, daj znać mi i innym Czytelnikom, co sądzisz :) Dziękuję!